Potrójne Zwycięstwo wtryskarni!

Nic tak nie cieszy, jak wspólny sukces. A właśnie to udało się osiągnąć przy współpracy Zarządu, Dyrekcji i pracowników.

Najwyższa Jakość QI (Najwyższa Jakość Quality International) jest ponadbranżowym, ogólnopolskim konkursem dla instytucji i firm. Dla firm, które  poprzez wprowadzenie w swojej działalności nowoczesnych, najskuteczniejszych metod zarządzania jakością, wyróżniają się na tle pozostałych przedsiębiorstw. Do konkursu można się zakwalifikować poprzez zgłoszenie kandydatury i zaprezentowanie innowatorskiego rozwiązania jakościowego. 

Podstawowym zadaniem tego projektu jest wskazywanie podmiotów – Liderów Jakości, którzy stale dbają o jakość swoich usług i produktów oraz nie przestają inwestować w swój rozwój.

I właśnie dzięki temu, wtryskarnia Curtis, po raz trzeci, otrzymała tytuł Laureata i Złote Godło QI 2023. Jednocześnie organizator Programu wraz z Kapitułą docenił wszystkie przedsięwzięcia projakościowe, podejmowane przez firmę Curtis Development Sp. z o.o. w całej skali prowadzonej działalności i uwzględniając zdobyty po raz trzeci tytuł Laureata QI, jednomyślnym głosem uhonorował ją specjalnym wyróżnieniem – Perłą Quality International 2023!

„Zapewnienie właściwego nadzoru nad własnością klienta poprzez wdrożenie elektronicznego systemu monitorowania form” to nowatorski projekt który wprowadza fabrykę na wyższy poziom w całym obszarze prowadzonej działalności, z jakością na czele. Doceniamy, że nasze starania dostały dostrzeżone przez Kapitułę Programu.

Jest to dla firmy wyjątkowa nagrodą za wykonaną pracę, która da nam siłę napędową do działania na przyszłe lata na takim samym, a nawet lepszym poziomie.

Już 1 grudnia odbędzie się wręczenie nagród podczas Gali finałowej Programu, która odbędzie się wraz z Europejskim Forum Biznesu – na pewno nas nie zabraknie.