CERTYFIKACJA

Targi Warsaw Electro Instal Expo

W Warszawie trwają właśnie targi Warsaw Electro Instal Expo. Jest to pierwsza edycja tego wydarzenia. Nie mogło tam zabraknąć reprezentacji z Curtisu. W wydarzeniu brało udział ponad 120 wystawców oraz 8000 odwiedzających z branży elektrycznej.

Więcej »
CERTYFIKACJA

Potrójne Zwycięstwo wtryskarni!

Wtryskarnia Curtis, po raz trzeci, otrzymała tytuł Laureata i Złote Godło QI 2023. Jednocześnie organizator Programu wraz z Kapitułą docenił wszystkie przedsięwzięcia projakościowe, podejmowane przez firmę Curtis Development Sp. z o.o. w całej skali prowadzonej działalności i uwzględniając zdobyty po raz trzeci tytuł Laureata QI, jednomyślnym głosem uhonorował ją specjalnym wyróżnieniem - Perłą Quality International 2023!

Więcej »
CERTYFIKACJA

PRS Zielona Etykieta 2021

Miło na poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem PRS Green Label, który potwierdza, że firma CURTIS Development posiada wkład w propagowanie idei zrównoważonego rozwoju. Dbanie o środowisko leży wysoko na naszej liście priorytetów, dlatego otrzymanie Green Label PRS 2021 to dla nas spore wyróżnienie.

Więcej »
INTEGRACJA

Pomoc Ukrainie

W dniu 12 kwietnia 2022 odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 6, Centrum Obsługi Uchodźców Wojennych przy Lelewela 7 oraz Mławską Halę Sportową. Przekazaliśmy mnóstwo darów, które sfinansowaliśmy pieniędzmi zebranymi podczas Kiermaszu Wielkanocnego.

Więcej »
INTEGRACJA

II Bieg CURTIS Development

4 czerwca odbył się 2. Bieg Curtis Development Sp. z o.o. Cyklicznie organizowana impreza ściągnęła do Krzywonosi wielu pracowników naszej firmy.

Więcej »