Fundamentem każdej firmy produkcyjnej są pracownicy bezpośrednio oraz pośrednio produkcyjni, ponieważ to od nich zależy, czy produkcja zostanie zrealizowana na czas i w oczekiwanej jakości. Dlatego też kładziemy duży nacisk na odpowiednie szkolenia, dopasowane do konkretnych stanowisk i określonych zadań. Ważną rolę odgrywają pracownicy nadzoru, kontroli, technolodzy. Nieoceniony wkład wnosi również kadra kierownicza, dyrekcja. Wśród tych wszystkich pracowników jest wiele osób, które są w firmie od początku jej istnienia. Jest też grupa młodych, zdolnych i ambitnych osób. Wnoszą świeże spojrzenie na wiele spraw i chętnie korzystają z doświadczenia innych, starszych współpracowników. Wszyscy pracownicy tworzą niepowtarzalny zespół, budując tym samym przyjazną atmosferę pracy w firmie.

PRACUJĄC Z NAMI, MOŻESZ NAPISAĆ WŁASNĄ HISTORIĘ SUKCESU! SPRAWDŹ, CO MOŻESZ ZYSKAĆ W FIRMIE CURTIS! ROZPOCZNIJ PRACĘ JUŻ TERAZ!

STABILNE ZATRUDNIENIE

CURTIS oferuje kandydatom stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wśród naszych pracowników przeważają specjaliści z wieloletnim stażem pracy w organizacji. Stałe godziny pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i posiadanych umiejętności sprawia, że nasi pracownicy cenią zatrudnienie w firmie CURTIS. Przyjazna i pozytywna atmosfera pracy w stałym i zgranym zespole to jest to co nas wyróżnia. Jeśli poszukujesz pracodawcy na długie lata, dołącz do naszego zespołu.


PAKIET SOCJALNY

 • Możliwość skorzystania z karnetów sportowych, umożliwiających praktycznie nieograniczony dostęp do obiektów sportowych na terenie kraju,
 • Możliwość wzięcia pożyczki na korzystnych warunkach,
 • Możliwość skorzystania z opieki medycznej dla pracownika oraz jego rodziny,
 • Dofinansowanie do wypoczynku letniego,
 • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy firmowe.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie, czy na początku swojej drogi zawodowej, liczy się satysfakcja i zadowolenie ze swojej pracy. Nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzają szkolenia wstępne, które przygotują Cię do pracy w naszej firmie. W ramach współpracy z nami możesz liczyć na ciągły rozwój swoich umiejętności.

 • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych poprzez uczestnictwo w kursach językowych,
 • Możliwość kształcenia się formalnie (studia podyplomowe, certyfikaty, szkolenia) w wybranych kierunkach zgodnie z zapotrzebowaniem firmy.
program stażowy curtis development

Curtis Development jest Partnerem Wspierającym program stażowy Kariera organizowany przez Polską Radę Biznesu.

Więcej informacji o programie pod adresem http://www.programkariera.pl

  Aplikuj online w 3 prostych krokach i dołącz do grona naszych ekspertów

  Aplikujesz

  Znajdź interesującą Cię ofertę pracy i wypełnij formularz aplikacyjny.

  Spotykamy się

  Jeśli Twoje kompetencje i doświadczenie odpowiadają profilowi poszukiwanej osoby zaprosimy Cię na spotkanie.

  Otrzymujesz informację zwrotną

  Po upewnieniu się, że Ty i Curtis Development Sp. z o.o. to zgrany duet, witamy Cię w zespole.

  Formularz Aplikacyjny


  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka Prywatności oraz Warunki usługi.